קטגוריות
כללי

שאלות שיש לשאול לפני התחייבות להתנדבות

שאלות שיש לשאול לפני התחייבות להתנדבות

התנדבות היא אחד הדברים הכי מתגמלים שתעשו. אתה תקבל הרבה על הקדשת הזמן שלך כמו אלה שנהנים מהעבודה הקשה שלך. התנדבות תהיה גם חוויה מתסכלת אם לא תשקול את התשובות לכמה שאלות לפני שתפנה את זמנך ומרצך. אחת השאלות הללו היא "האם אתה יודע מה תהיה המחויבות האמיתית שלך?"

הניסיון שלי היה שמי שיעשה את העבודה בהתנדבות חייב להעריך את משך הזמן הנדרש. כמעט בכל מצב שבו שקלתי משרת התנדבות בעבר, אמרו לי שזה ייקח הרבה פחות זמן ממה שהרגשתי שצריך לעשות עבודה איכותית.

הם עשויים לדאוג שתפחד אם תדע כמה שעות זה באמת ייקח. אולי אין להם את הכישורים הנדרשים כדי להעריך את משך הזמן שזה ייקח בפועל. יכול להיות גם שהם מציינים את מה שמישהו אחר אמר להם וההערכה לא התבססה על המשימות והנסיבות הנוכחיות.

ללא קשר למה שאומרים לך על משך הזמן שזה ייקח והכישורים שיידרשו, הקפד ללמוד מספיק על הציפיות מהעבודה כדי לקבל החלטה מושכלת משלך. על ידי כך תדע אם תוכל להעניק לאחריות ההתנדבות שלך את תשומת הלב הראויה תוך התחשבות בסדרי העדיפויות החשובים האחרים בחייך. אם אתה מאמין שהמחויבות תהיה הרבה יותר ממה שאתה יכול לשאת, מצא הזדמנות מתנדבת אחרת שתתאים לך יותר. ברגע שתשתתף בחוויות התנדבות חיוביות לאורך זמן, תמצא דרכים להקדיש יותר זמן להתנדבות.